Publicat 12 Iun 2020 | Reactualizat 12 Iul 2020 | Expiră 13 Iul 2020

Programator junior - Brasov / Cluj

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem nevoie de colegi în echipa noastră care să contribuie la succesul proiectelor în care lucrăm.
Dacă ești o persoană pasionată de programare, responsabilă și dedicată, dorim să te cunoaștem.

Profilul candidatului:
  • studii superioare profil IT sau înrudit;
  • cunoştinţe SQL, PL/SQL, JAVA, HTML, CSS;
  • cel puțin 1 an experiență de lucru în tehnologii/platforme/limbaje: Oracle/ SQL/PLSQL/JAVA;
  • programare si design interfete web;
  • engleză nivel avansat.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

  • dezvoltă modulele aplicaţiilor şi documentează codul;
  • interactionează cu echipa de testare şi rezolvă problemele care apar;
  • participă la analiză şi creează specificaţii;
  • colaborează cu membrii echipei de implementare.
CRIsoft vă oferă:
  • posibilitatea de a lucra cu experți în domeniu și tehnologii de vârf;
  • oportunităţi de dezvoltare personală.

hr@crisoft.ro
Vă rugăm să specificaţi denumirea funcţiei şi locaţia pentru care aplicaţi în subiectul mesajului.
www.crisoft.ro

Printre cei mai importanţi furnizori de sisteme informatice integrate din România, CRIsoft rămâne cea mai stabilă companie de pe piaţa IT&C, cu peste 25 de ani de activitate, timp în care s-a aflat mereu în topul celor mai mari companii de software la nivel naţional.

Înfiinţată în 1991, CRIsoft a dobândit o vastă experienţă în analiza, conceperea, dezvoltarea şi implementarea de soluţii software integrate, timp în care motto-ul companiei “Programe care gândesc” a reuşit să impună la propriu o nouă abordare în acest domeniu.

Echipa CRIsoft, care numară peste 100 de angajaţi, colaboratori externi, subcontractanţi şi parteneri, se defineşte ca fiind dinamică, experimentată şi creativă.

Produsele şi serviciile CRIsoft, dar şi permanenta preocupare de a cunoaşte nevoile clienţilor, de a le optimiza procesele de business, şi chiar de a impune noi standarde în anumite industrii, au contribuit la menţinerea unui vast portofoliu de clienţi importanţi din diverse domenii de activitate.

Expirat
Programator junior - Brasov / Cluj  -  CRIsoft - Christian Gavrila SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles