Publicat 19 Ian 2019 | Reactualizat 16 Feb 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Programator Javascript cu experienta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
• cunostinte bune PHP, MySQL, Javascript, Node.js
• diponibilitatea utilizarii unui mediu de dezvoltare conceput pentru lucrul in echipa, la distanta;
• capacitatea de a putea lucra de la domiciliu;
Constituie avantaje:
• cunoasterea standardului WebRTC si a tehnologiilor de streaming audio/video in general (codec-uri, transcodare, etc.);
• predispozitia spre invatare si perfectionare in limbaje de programare si tehnologii noi
• experienta in stilizarea HTML prin CSS

Descrierea jobului

Descrierea postului:
• dezvoltarea si implementarea unei aplicatii software complexe in domeniul adult entertainment care sa asigure comunicarea audio/video si text intr-un sistem multi chat-room, compatibila cu toate browserele existente;
• personalizarea, intretinerea si extinderea aplicatiilor existente, odata ce acestea au fost dezvoltate;
• mentoring pentru membrii juniori care se vor adauga echipei in timp;

Salarizare:
• salariu in valoare de 20512 RON brut/12000 RON net

Avantaje:
• sansa de a lucra numai cu hardware si tehnologii de ultima ora, puse la dispozitie de companie;
• posibilitatea unui program flexibil (8 ore/zi – intervalul orar este la alegere), in confortul propriului domiciliu

• Compania noastra activeaza pe piata de 14 ani, oferind solutii de streaming full-duplex audio/video distribuite pe web.

Expirat
Programator Javascript cu experienta  -  Citavian SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles