Publicat 16 Sep 2008 | Reactualizat 15 Oct 2008 | Expiră 17 Oct 2008

Programator Java2EE, Java EE, Java, .NET

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minim 1 an experienta in dezvoltarea aplicatiilor enterprise (Java2EE - WebServices, SOA);
- Cunostinte economice (financiar-contabil si gestiune);
- Abilitati deosebite de sinteza, conceptuale si analitice;
- Buna comunicare atat verbala cat si in scris;
- Nefumator.

Descrierea jobului

Proiecteaza si dezvolta aplicatii enterprise, folosind Java2EE, interoperabile cu aplicatii client .NET.

Responsabilitati:
- Proiecteaza si dezvolta componente enterprise: ejb, WebServices, Composite Application (BPEL);
- Colaboreaza cu coordonatorul de proiect pentru a se asigura de conformitatea cerintelor in raport cu solicitarile clientului;
- Creeaza specificatii pentru implementarea proiectelor noi;
- Documenteaza secventele de cod dezvoltate;
- Instruieste celilalti membrii ai echipei privind interoperarea cu componentele dezvoltate.

Compania noastra creeaza aplicatii enterprise, folosind Java2EE, .NET si baze de date SQL (MySql, Sql Server, Oracle).

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Programator Java2EE, Java EE, Java, .NET  -  CONFIDENTIAL