PROGRAMATOR IT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Cunoștințe bune de programare C# și MySQL
- Cunoștințe de Java Script, Bootstrap, PHP, Dart, Push Notification, Flutter
- Experiență de lucru de min. 2-3 ani de software developer;
- Cunoștințele de Java/ Swift reprezintă avantaj;
- Cunoștințe avansate de limba engleză;
- Abilități bune de comunicare și lucru în echipă;
- Gândire organizată, analitică şi flexibilă;
- Dorința de învățare continuă și dezvoltare.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

- Întretinere și optimizare pentru proiecte web existente – modificări, optimizări de cod, implementare de cerințe suplimentare conform specificațiilor
- Participă la analiză și crează specificațiile;
- Testează aplicațiile și rezolvă problemele care apar.
Beneficii:
- Un mediu de lucru relaxant, flexibil, prietenos și vesel,
- Instruire continuă în domeniul de activitate
- Colegi care-ți pot fi mentori
- Mediul de lucru dinamic și divers care stimulează dezvoltarea profesională.

Descrierea companiei

Wellington Consulting SRL
Compania Wellington Consulting SRL este înființată în anul 2015 și este prima companie din România care oferă programe integrate de corporate wellbeing, personalizate în funcție de nevoile și obiectivele fiecărei companii. Serviciile oferite de companie sunt: dezvoltare servicii software la comandă, platforme de wellbeing pentru companiile naționale și multinaționale.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022