Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 11 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Programator cu sau fara experienta

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Adecco Permanent placement este in cautarea unui programator C# pentru clientul sau, lider mondial în proiectarea şi producţia de echipamente automatizate.

Candidatul ideal:

- Studii superioare cu specializare în  automatica, eletronica/ eletrotehnica, mecatronica, calculatoare
- Cunoștințe programare C#, WPF, .NET
- Disponibilitatea de a călători în interes de serviciu intre 50-80% din timpul de lucru
- Notiuni de baza in senzoristica, electrică, pneumatica
- Persoană flexibila, dornică de a învața și de a se dezvolta în domeniu
- Bune cunoștințe de limba engleza
- Carnet conducere cat. B reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

- Realizeaza aplicații C# pentru diverse echipamente automate de producție / testare, conform specificatiilor
- Participa la punerea în funcțiune a echipamentelor programate
- Asistenta tehnica pentru proiectele realizate

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Ai aplicat
Expirat
Programator cu sau fara experienta  -  Adecco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles