Programator CNC

Asociatia Piticot - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cunoaşte modul de programare şi funcţionare a utilajelor cu comandă numerică (Programe operate: SolidWorks, SolidCam si CamWorks), echipamentelor, sculelor, dispozitivelor şi verificatoarelor utilizate;
  • Interpretează şi citeşte dimensiunile cotate într-un desen de ansamblu sau de execuţie;
  • Urmăreşte permanent aplicarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice sau prin instrucţiunile tehnologice;

Descrierea jobului

  • Perseverență la locul de muncă ;
  • Interpretarea desenelor tehnice ;
  • Seriozitate – capacitate de concentrare;
Se ofera:
  • Salariu net: 3500 net;
  • Program de lucru: L-V 7:00-15:30, cu pauza de masa 10:00-10:30;
  • Contact individual de munca pe perioada nedeterminata.

Asociatia “Institutul Roman Pentru Ajutorarea Copiilor Aflati in Dificultate”, ce poarta numele de „ PITICOT” este o Asociatie Non-Profit, care isi propune sa acorde ajutor copiilor bolnavi, cu dizabilitati, saraci, precum si oricarui copil aflat in dificultate, prin toate mijloacele materiale, financiare, morale si spirituale.

Publicat 27 iun. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos