Publicat 31 Ian 2017 | Reactualizat 21 Feb 2017 | Expiră 03 Mar 2017

Programator C/C++

1 post

Candidatul ideal

Cerinte:
- experienta relevanta de programare in C/C++;
- cunostinte de baze de date relationale (SQL);
- cunostinte foarte bune limba engleza;
- capacitatea de analiza si rezolvare a problemelor in timp util;
Constituie avantaj:
- cunostinte de programare sub Linux;
- cunostinte de programare Dot Net;
- cunostinte de network programming;
- cunostinte de programare scripturi bat / python;
- certificari C/C++, Java, SQL;
- cunoasterea limbajului Java - J2EE 1.3/1.4 (AWT/Swing, Servlets, RMI, JDBC, Threads);

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- dezvoltarea si implementarea aplicatiilor software;
- personalizarea, intretinerea si extinderea aplicatiilor existente;
- colaborarea cu departamentul de calitate si testare pentru a asigura standardele de calitate pentru aplicatiile dezvoltate.

Ofertă (bonusuri, beneficii):
- mediu de lucru antrenant şi motivant;
- şansa de a lucra în proiecte internaţionale, cu tehnologii diverse;
- stabilirea unui plan de carieră şi asistarea în derularea acestuia;
- salariu motivant, în acord cu standardele performanţiale ale companiei.

Compania noastra activeaza pe piata romaneasca de peste 15 ani si dezvolta proiecte nationale si internationale in domeniul tehnologiei informatiei, oferind solutii de calitate pentru industria vanzarii cu amanuntul.

Programator C/C++  -  PSS-Prosoft Solutions

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă