Programator : C# , SQL Server, Net Core

S.C. Softimpera S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Atentie: Completarea MiniInterviului la acest job este obligatorie !!!!

Job-ul se desfasoara la punctul de lucru: Padurii 3, Cluj-Napoca, nu este remote

Absolvent aflat in primii ani de exeperienta sau student in ani terminali (3,4) de Facultate Calculatoare / Informatica cu cunostinte despre Programare Orientata Obiect, C#, SQL, HTML

Cunostinte Necesare Job-ului: (Se ofera Training !!!)

- NET Core
- C#
- Microsoft SQL Server
- HTML
- CSS
- Blazor
- Programare OO
- Visual Studio

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Dezvoltare cod sursa pentru task-urile primite in C# & HTML ( Clase , Controllere, NET Core)

Beneficii
- Salariu Motivant
- Bonuri de Masa
- Echipa dinamica de la care poti invata lucruri noi

Softimpera - firma de dezvoltare aplicatii web din Cluj Napoca, venim in intampinarea clientilor cu intreg pachetul de servicii: creare aplicatii web (shop-uri online, platforme b2b, aplicatii CRM) cu design personalizat, administrare proprie, promovare pe internet si intretinere continua.
Publicat 29 Sept. 2022 Reactualizat 27 Oct. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.