Publicat 05 Aug 2008 | Reactualizat 03 Sep 2008 | Expiră 05 Sep 2008

Programator C/C++/Java

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de profil : Informatica, Automatica, Cibernetica
- Stapanirea unuia dintre limbajele de programare : C/C++/Java
- Minima experienta pe un post similar
- Cunoasterea limbii engleze (limba franceza reprezinta un plus)

Descrierea jobului

- Dezvoltare de software in domeniul telecomunicatiilor

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv
- tichete de masa
- asigurare medicala
- posibilitate pentru formari in strainatate
- lucrul intr-o echipa de profesionisti

OC PROD Consulting&Services, companie ce ofera consultanta in Resurse Umane, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, companie multinationala franceza.

Pentru inregistrarea cv-ului in baza de date accesati: http://cv.ocprodgroup.com/

Expirat
Programator C/C++/Java  -  SC ORGANISATION CONSULTING PROD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles