de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iun 2006 | Reactualizat 25 Iun 2006 | Expiră 20 Iul 2006

Program Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Limba engleza – nivel avansat;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B (este un avantaj)
- Studii superioare finalizate (studii de specialitate avanta: PR, resurse umane, drept, management, relatii internationale etc.)
- target-oriented;
- pro-activ, time efficiency;
- Minim 1 an – experienta pe un post similar

Descrierea jobului

- construirea unei baze de date cu candidati, pe baza unor criterii impuse de programe/oferte de munca;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de candidati;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu candidati;
- Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de servicii, consilierea candidatilor in alegerea deciziei optime;
- follow up - supervizarea derularii contractelor;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
- Stabileste prioritati;
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie;
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de candidati/programe;

Oferta :

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Agentie multinationala care ofera programe work&travel pentru tineri si studenti.

Expirat
Program Manager  -  ICEP WORLD ROM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles