de ani Fără Frică...

Publicat 09 Apr 2008 | Reactualizat 08 Mai 2008 | Expiră 10 Mai 2008

Program Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii universitare;
-Experienta in program management; leadership; managementul dezvoltarii de produse noi constituie un avantaj;
-Foarte bune cunostiinte de Limba Engleza;
-Aptitudini manageriale, aptitudini de organizare, capacitati comunicationale si relationale, capacitate de a lua decizii optime, abilitati de negociere.

Descrierea jobului

-Mentine si optimizeaza relatia cu clientul in ceea ce priveste derularea afacerii de zi cu zi;
-Raspunde de incadrarea colaborarii cu clientul in limitele prevazute de contractul existent intre client si societate;
-Supervizeaza ca livrarile catre client sa respecte cerintele acestuia in ceea ce priveste: termenul de livrare, a cantitatii cerute, in conformitate cu cerintele de calitate;
-Coordoneaza schimbarile produsului in conformitate cu cerintele clientului;
-Coordoneaza introducerea de noi produse;
-Prezinta clientului cotatiile de pret in baza cerintelor acestuia;
-Este responsabil de rezultatele financiare ale programului. Ia masuri pentru incadrarea costurilor de productie aferente programului in limitele prevazute de cotatiile de pret;
-Implementeaza si intretine procesele de control;
-Pregateste si stabileste cu clientul Planul de Management al Calitatii Produsului

-Pachet salarial atractiv.
-Mediu de lucru dinamic.
-Oportunitatea dezvoltarii carierei.
-Training de specialitate

Fondată in 1995, Benchmark Electronics (fosta Pemstar) se numără printre liderii mondiali in domeniul ingineriei, proiectării produselor, producţiei si serviciilor complete, adresându-se companiilor din domeniul tehnologic, industrial şi medical. Aceste servicii si soluţii sunt asigurate la nivel global prin locaţiile din: America de Nord, America de Sud, Asia si Europa.

Expirat
Program Manager  -  S.C. PEMSTAR ROMANIA S.R.L.Brasov

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles