de ani Fără Frică...

Publicat 12 Mai 2019 | Expiră 12 Iun 2019

PROFESORI DE LIMBA ROMANA, ENGLEZA, MATEMATICA SI CHIMIE

9 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte solide de limba germana, engleza, franceza, spaniola, rusa, italiana - C1/C2 si preferabil experienta in predarea limbii germane, engleze, franceze, spaniole, ruse, italiene. In cazul disciplinei matematica,limba romana si chimie sa fie absolventi ai studiilor universitare si sa aiba cel putin trei ani de experienta in invatamant.

Deasemenea ne intereseza ca viitorii nostri colegi sa:
- fie absolventi ai Facultatii de Litere (obligatoriu), modulului pedagogic, sau detinatori ai unui atestat de formator;
-fie absolventi ai Facultatii de Matematica,Chimie
- sa prezinte interes pentru dezvoltarea unei cariere in predarea limbilor straine;
- sa dea dovada de seriozitate, profesionalism, spririt de echipa si initiativa.

Descrierea jobului

- Descrierea postului :
- predarea limbii (engleza, germana, italiana, franceza, spaniola) la grupe de adulti;
- nivel avansat de cunoastere a limbii predate (engleza, germana, italiana, franceza, spaniola);
-minim 3 ani de experienta in nivatamantul liceal pentru disciplinele :limba romana,matematica si chimie
- sustinerea orelor de curs in conformitate cu procedurile interne si monitorizarea activitatii cursantilor astfel incat acestia sa-si indeplineasca obiectivele de invatare;
- evaluarea periodica a cursantilor si oferirea de feed-back clar si structurat;

Ce va oferim:
- program flexibil
- un mediu de lucru placut
- SALARIU atractiv
- se poate lucra part-time
- asiguram materialele necesare predarii cursurilor.

Descrierea companiei

CENTRUL EDUCATIONAL UNIREA
Centrul nostru vă aşteaptă cu o ofertă educaţională de excepţie, diversificată şi de calitate, care corespunde celor mai înalte standarde naţionale şi internaţionale. Noi ne axăm, în principiu, pe calitate și nu pe cantitate; de aceea la baza programelor noastre de învățare stau nevoile fiecărui cursant. Suntem o echipă de profesori puternic motivată și dedicată. Longevitatea centrului nostru se datorează inovaţiei continue şi a progresului. O companie care învaţă să se adapteze în funcţie de nevoile pieţei, prin inovaţie, evită trauma unui potenţial declin.

Expirat
PROFESORI DE LIMBA ROMANA, ENGLEZA, MATEMATICA SI CHIMIE  -  Unirea Corporate Education

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles