Publicat 16 Feb 2019 | Expiră 19 Mar 2019

PROFESORI DE LIMBA GERMANA, ENGLEZA, ITALIANA, FRANCEZA,RUSA

9 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte solide de limba germana, engleza, franceza, spaniola, rusa, italiana - C1/C2 si preferabil experienta in predarea limbii germane, engleze, franceze, spaniole, ruse, italiene.

Deasemenea ne intereseza ca viitorii nostri colegi sa:
- fie absolventi ai Facultatii de Litere (obligatoriu), modulului pedagogic, sau detinatori ai unui atestat de formator;
- sa prezinte interes pentru dezvoltarea unei cariere in predarea limbilor straine;
- sa dea dovada de seriozitate, profesionalism, spririt de echipa si initiativa.

Descrierea jobului

- Descrierea postului :
- predarea limbii (engleza, germana, italiana, franceza, spaniola) la grupe de adulti;
- nivel avansat de cunoastere a limbii predate (engleza, germana, italiana, franceza, spaniola);
- sustinerea orelor de curs in conformitate cu procedurile interne si monitorizarea activitatii cursantilor astfel incat acestia sa-si indeplineasca obiectivele de invatare;
- evaluarea periodica a cursantilor si oferirea de feed-back clar si structurat;

Ce va oferim:
- program flexibil
- un mediu de lucru placut
- SALARIU atractiv
- se poate lucra part-time
- asiguram materialele necesare predarii cursurilor.

Descrierea companiei

CENTRUL EDUCATIONAL UNIREA
Centrul nostru vă aşteaptă cu o ofertă educaţională de excepţie, diversificată şi de calitate, care corespunde celor mai înalte standarde naţionale şi internaţionale. Noi ne axăm, în principiu, pe calitate și nu pe cantitate; de aceea la baza programelor noastre de învățare stau nevoile fiecărui cursant. Suntem o echipă de profesori puternic motivată și dedicată. Longevitatea centrului nostru se datorează inovaţiei continue şi a progresului. O companie care învaţă să se adapteze în funcţie de nevoile pieţei, prin inovaţie, evită trauma unui potenţial declin.

Expirat
PROFESORI DE LIMBA GERMANA, ENGLEZA, ITALIANA, FRANCEZA,RUSA  -  Unirea Corporate Education

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles