Publicat 22 Mar 2021 | Reactualizat 21 Apr 2021 | Expiră 22 Apr 2021

Profesor limba norvegiana - Focus Care / Constanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iubesti cultura scandinava si cunosti limba norvegiana la nivelul la care poti sa-i inveti si pe altii?

Daca raspunsul e DA, te invitam sa faci parte dintr -un proiect extraordinar, alaturi de echipa Focus Care, in centrul de pregatire care s-a deschis recent, in judetul Constanta.

Ne dorim sa ai:
- Studii superioare finalizate si o diploma care sa ateste cunostintele tale de limba norvegiana
- Experienta pedagogica anterioara reprezinta un avantaj
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat
- Abilitatea de a organiza sesiunile de predare pe grupe de cursanti (pana la 10-13 participanti/grupa), atat online, cat si la clasa
- Rabdare, flexibilitate si deschidere spre noi metode de predare
- Disponibilitate de relocare (daca nu esti din judetul Constanta)
- Carnet de conducere, categoria B
- PFA ca forma de colaborare – de preferat, dar nu obligatoriu

Descrierea jobului

Iar noi iti putem oferi:
- Salariu foarte motivant
- Oportunitatea de a te implica intr-un proiect international, care ofera asistentilor medicali generalisti posibilitatea de a invata limba norvegiana de la zero si de a dobandi noi cunostinte in domeniul asistentei medicale scandinave
- Cazarea asigurata in orasul unde se desfasoara proiectul (Constanta)
- Program de lucru intre 6 - 8 ore/zi, de luni pana vineri
- O echipa prietenoasa si unita, care te va sustine inca de la inceput cu tot ce vei avea nevoie, ca sa te integrezi cat mai repede
- Contract pe perioada de 1 an, cu posibilitate de prelungire

Ai curajul necesar sa faci un pas in fata? Aplica direct sau trimite-ne un CV actualizat pe adresa dora.brahaita@focuscare.ro, iar noi te vom contacta ulterior.

Pana atunci poti sa ne urmaresti si pe pagina de Facebook – Focus Care Romania, unde gasesti si mai multe detalii despre activitatea noastra.

Descrierea companiei

- Focus Care As Norge -
Unul dintre principalii furnizori de profesioniști din domeniul sănătății, pentru asistența medicală norvegiană!

Expirat
Profesor limba norvegiana - Focus Care / Constanta  -  Focus Care Norge AS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles