Profesor limba engleza

SC SMILE EFFECT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- nivel de engleza minim B2 sau echivalent;
- excelente abilități de comunicare;
- persoană responsabilă, adaptabilă, ambitioasa, vesela;
- persoană pasionată de lucrul cu copiii;
- sustinere curs interactiv cu usurinta.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI/BENEFICII:

- Susținerea cursurilor de limba engleză pentru copii și adulți prin metodologia proprie a școlii.
Noi vă oferim:

- salariu motivant;
- o experienta placuta;
- training-uri de dezvoltare profesionala si personala;
- mediu de lucru plăcut relaxant.

ENGLISH CONNECTION acordă o grijă deosebită dezvoltării armonioase a copiilor, într-un climat ce protejează unicitatea și promovează dezvoltarea inteligenței emoționale.
Programele educaționale vizează excelența în educație și reprezintă un mediu de dezvoltare armonioas si echilibrat.
Dacă împărtășiti valorile noastre, puneți accent pe dezvoltarea personalității copiilor, sunteti o persoană inovativă, creativă și dedicată domeniul educației, vă invităm să ne trimiteti aplicația dumneavoastră, formată din biografia profesională.
Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.