Publicat 26 Iul 2019 | Reactualizat 25 Aug 2019 | Expiră 25 Aug 2019

PROFESOR LIMBA ENGLEZA

2 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză

Candidatul ideal

- Persoana dinamica, creativa, rabdatoare, increzatoare in sine, care manifesta pasiune pentru activitatea pedagogica;
- Seriozitate, punctualitate, entuziasm;
- Experienta de minimum un an ca trainer/ profesor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Pregatirea si sustinerea cursurilor adresate copiilor (4-18 ani) si adultilor.
- Evaluarea cursantilor;
- Pregatirea si sustinerea orelor de curs la nivel profesionist si monitorizarea evolutiei cursantilor;
- Corectarea testelor sustinute de catre cursanti;
- Participarea la conferinte si traininguri.

Cu o vechime de peste 9 ani, Centrul Educational Docentisimo organizeaza la sediile sale din orasul Otopeni cursuri de Limba Engleza si examene Cambridge pentru copiii cu varsta intre 4 si 18 ani.
Mai multe detalii pe www.docentisimo.ro

PROFESOR LIMBA ENGLEZA  -  DOCENTISIMO EDUCATIONAL CENTRE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles