Publicat 07 Aug 2019 | Expiră 06 Sep 2019

Profesor limba engleza, cu experienta in lucrul cu copiii cu varste intre 3-14 ani, full-time si part-time

CONFIDENTIAL
1 post

Candidatul ideal

Studii superioare,

Descrierea jobului

Cautam profesor limba engleza pentru predare in scoli si gradinite,

Pentru mai multe detalii puuteti apela la numarul de telefon: 0745.314.934 (Ana Maria Cavescu)

sau puteti trimite CV-ul dumneavoastra pe adresa de mail: office@englishdeutschcenter.ro,

Centru limbi straine English & Deutsch Center angajeaza Profesor limba engleza, cu experienta in lucrul cu copiii cu varste intre 3-14 ani, full-time si part-time

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Profesor limba engleza, cu experienta in lucrul cu copiii cu varste intre 3-14 ani, full-time si part-time  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles