Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Profesor invatamant primar / Invatatoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti plac copiii, activitatile didactice si iti doresti un job in care sa aduci un plus de valoare pregatirii si dezvoltarii personale a acestora, atunci suntem convinsi ca impreuna putem sa facem cea mai buna echipa pentru a oferi servicii educationale de elita.
Angajam persoana dinamica, responsabila, comunicativa, cu aptitudini pedagogice, absolventa liceu pedagogic sau studii superioare in domeniu, creativa, pasionata de interactiunea cu copiii.

Descrierea jobului

Ajutor in efectuarea temelor si lucru suplimentar cu copii din invatamantul primar, organizarea si desfasurarea atelierelor creative, activitati administrative.
Program de lucru : Luni - Vineri 11:00-19:30 (30 min. pauza de masa)
Luni - Vineri 08:00-16:30 (30 min. pauza de masa) pe timpul vacantelor scolare
Experienta in domeniu, cunostintele de limba engleza/germana, permis de conducere categ. B, constituie avantaje.

Descopera o echipa profesionista si competitiva ce cauta in permanenta solutii inovative, de calitate, adaptate nevoilor fiecarui copil.
Oferim copiilor si implicit parintilor acestora, activitati instructiv-educative specifice varstei (in conformitate cu Curriculum-ul National) dar si un mediu cald si relaxant, unde copiii vin cu placere in fiecare zi.

Expirat
Profesor invatamant primar / Invatatoare  -  EKC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles