Publicat 14 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 14 Nov 2019

Profesor in Industria Alimentara

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al unei instituții de învățământ superior în domeniu;
Cunoașterea limbii engleze;
Experiență de minim 2 ani în predare;
Absolvent al Nivelului II de Psihopedagogie;
Utilizarea pachetului Microsoft Office (Ms Excel; Ms Power Point; Ms Word, Outlook);
Abilități de rezolvare a problemelor, organizare, comunicare;
Capabil să prezinte informații în formulare și tabele;

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
Contribuie la stabilirea curriculei pentru disciplinele de specialitate;
Susținerea activităților la clasă, atât pentru probele teoretice, cât și pentru probele practice;
Suport în pregătirea materialelor de lucru necesare la clasă;
Solicitarea și gestionarea materiei prime pentru organizarea sesiunilor de practică;
Participarea la activitățile extra-curriculare și evenimentele organizate de membrii fondatori ai asociației;
Realizează rapoarte de activitate lunară referitoare la situația cursurilor;
Se asigură de asimilarea informațiilor de către elevi prin evaluare;

Ce îți oferim:
Contract cu asociația Bakery School Romania (separat de contractul cu Ministerul Educației);
Pachet salarial motivant (separat de salariul oferit de Ministerul Educației);
Dezvoltare personală și profesională – participarea la training-uri în cadrul Puratos Grup (România și Belgia) & evenimente în domeniu;
Decont transport spre Tărtășești și retur;
Bonuri de masă;

Puratos is an international group offering a full range of innovative products, raw materials and application expertise for artisans, industry, retailers and food service customers in the bakery, patisserie and chocolate sectors. Our headquarters are located in Brussels (Belgium), where the company was founded in 1919. Worldwide, we have more than 8.500 employees, who continue to contribute to Puratos’ longstanding legacy of great innovation.

Today, our products and services are available in over 100 countries around the world, often produced locally by our subsidiaries. They are adapted to local market needs and taste preferences, as well as current and upcoming consumer trends. Puratos’ ultimate aim is to be a ‘reliable partner in innovation’ across the globe to help our customers deliver nutritious, tasty food to their local communities. For further information, visit www.puratos.com

Expirat
Profesor in Industria Alimentara  -  PURATOS PROD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles