Publicat 01 Ian 2019 | Expiră 07 Ian 2019

Profesor engleza, germana

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Centrul de Meditatii Capri, cu sediul la Piata Unirii, cauta profesori colaboratori cu experienta, care sa sustina cursuri si meditatii la engleza si germana

Candidatul ideal ar trebui sa aiba:
-Experienta de minimum un an ca trainer/ profesor
- Reale aptitudini pedagogice – rabdare, tact, pasiune pentru activitatea pedagogica
- Metode moderne de predare
-Sa fie punctual si serios

Responsabilitati
- conceperea programelor de curs si a evaluarilor
- pregatirea si tinerea orelor de curs intr-un mod profesionist.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Centrul de Meditatii Capri este o firma, care ofera cursuri si meditatii de limbi straine persoanelor fizice, in special adultilor. Cursurile noastre acopera orice nivel de limba si nevoi. In prezent, avem 2 sedii, ambele la 5-6 minute de metrou Unirii( Bucuresti)

Expirat
Profesor engleza, germana  -  Centrul de Meditatii Capri