de ani Fără Frică...

Publicat 17 Ian 2016 | Expiră 18 Feb 2016

PROFESOR ENGLEZA / CHINEZA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studenti in ani terminali sau absolventi Limbi straine, ori nativ lb. chineza-mandarina, disponibil pentru lucrul cu copiii, pozitiv, creativ, flexibil.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-de predare-invatare a copiilor limba engleza sau chineza-mandarina
Beneficii:
-de acumulare a experientei educationale

Asociatia Edu-Leaders urmareste dezvoltarea educationala a cetatenilor romani, integrarea europeana a acestora, ridicarea la standarde europene pe piata muncii.

Expirat
PROFESOR ENGLEZA / CHINEZA  -  Bexo Team SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles