Profesor - educator limba engleza/germana

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Sa fie hotarat si serios,sa-i placa sa lucreze cu cei mai mici dintre scolari,cei de gradinita, sa-i poata antrena in jocuri educative.
Sa fie binedispus,comunicativ si punctualm
Experienta reprezinta un avantaj, dar, suntem deschisi sa lucram si cu tineri ce doresc sa capete experienta!

Descrierea jobului

ESTE NECESARA CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE SAU GERMANA ESTE OBLIGATORIE SERIOZITATEA SI PUNCTUALITATEA,ESTE OBLIGATORIE BUNA DISPOZITIE SI PLACEREA DE A LUCRA SI TE JUCA CU PRESCOLARII, CREANDU-LE CONFORTUL NECESAR PENTRU A PUTEA INVATA O LIMBA STRAINA.
IN ESENTA JOB-UL ESTE UNUL PART-TIME,DE MAXIM 4H/ZI, EXCLUSIV DIMINEATA,MEDIUL DE LUCRU ESTE UNUL PLACUT,CU COPII,CARE SUNT DORNICI DE CUNOASTEREA.
SALARIUL ESTE FOARTE ATRACTIV SI SE DISCUTA LA INTERVIU.

Avem 16 (saisprezece) ani de experienta,si ne bucuram de apreciere si stabilitate.
Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos