Publicat 29 Mai 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 28 Iun 2019

Profesor de limba engleza

3 posturi

Candidatul ideal

Ești student(ă) sau absolvent(ă) de studii universitare sau postuniversitare într-unul dintre domeniile: limbi străine, litere, psihologie, științele educației, sociologie; comunicare și relații publice; construcții; management, administrarea afacerilor, relații (economice) internaționale; științe politice, studii europene, administrație publică, etc.

Ce asteptari avem de la tine?
- sa iti doresti sa faci cariera din predarea limbii engleze;
- sa iti doresti perfectionare continua;
- sa acționezi repede, eficient, cu încredere și curaj;
- sa excelezi intr-un mediu dinamic;

CONSTITUIE AVANTAJ:
- Atestate pentru limba engleza ( Cambridge, TOEFL etc);
- Experienta de predare;
- Cunoasterea materialelor de predare de profil;

Descrierea jobului

Ce iti oferim ca trainer 4Kids & Teens?
-contract & remunerare in functie de numarul de ore preluate si performanta realizata;
- mediu de lucru placut;
- orar flexibil;
- bonusuri pentru atingerea targetului pe fiecare proiect in parte;
- asiguram material predare si instruire suplimentara;
- posibilitatea de a preda part time/full time cursuri de engleza pentru copii;
- bonusuri si recompense pentru performante deosebite;
- asigurare de sanatate;
- adeverință de practică;
- scrisoare de recomandare;

Misiunea noastră este să aducem schimbări și să oferim noi metode de predare care se ridică la standarde internaționale.
Liderii din EDU generează business și contribuie voluntar, cu resurse și expertiză, în proiecte încadrate în două zone esențiale de acțiune: Educație și Cultură.

Integritate – suntem sinceri și ne place să vedem cum schimbăm viitorul noilor generații;
Dinamism – suntem activi în tot ceea ce facem și venim mereu cu inițiative;
Performanță – dorim să contribuim la dezoltarea și performanța României;

Profesor de limba engleza  -  Cambridge Educational