Profesor de biologie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Paradis International College își mărește echipa! Suntem în căutare de profesor de biologie.
Un salariu motivant, șansa de a lucra în singura școală Cambridge din regiunea Moldovei, colegi care știu cu adevărat ce înseamnă să facă echipă sunt doar câteva dintre atuurile școlii!

Dacă ai:
• studii absolvite în domeniu (Facultatea de biologie);
• un foarte bun nivel al limbii engleze (nivel C1);
• deschidere în a lucra cu copiii și responsabilitate,
atunci ești candidatul ideal.

Descrierea jobului

Responsabilități specifice postului de profesor;
Toate beneficiile care pot veni facand parte dintr-o echipa de succes

„Paradis International College își asumă extrem de serios datoria de îngrijire a tuturor elevilor săi și suntem extrem de atenți cu privire la referințe, verificarea istoricului profesional și a cazierului pentru a ne asigura că toți elevii noștrii sunt în siguranță ”

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022