Profesor cursuri actorie

Pygmalion Film S.R.L. 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana cu abilitati de comunicare ,cu posibilitate de deplasare in diferite orase din tara,placere de a lucra cu copii,punctuala si serioasa

Descrierea jobului

Candidatul trebuie sa predea cursuri de actorie/film/teatru pentru copii si adolescenti cu varsta 7-18 ani 1 sedinta pe saptamana in zilele de sambata sau duminica. timp de 8 saptamani ( se poate alege ziua la inceputul cursului,)Se deconteaza transportul .Se ofera pentru primul curs suma 2500 ron pentru 8 zile . Comisionul se poate modifica in functie de performantele profesorului si in functie de feedback ul primit de la parinti.Scenariile si programul cursurilor se ofera de scoala .Cursul are o durata de 6 ore.Transportul se realizeaza cu autobuzul sau trenul.Decontarea se face pe baza de bilet.

Scoala de actorie film Pygmalion Film organizeaza cursuri de actorie film pentru copii din anul 2002.La finalul cursurilor absolventii realizeaza un film de scurt metraj sau prezinta un spectacol de tetaru
Publicat 1 Sept. 2022 Expiră 1 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.