Profesor/ cadru didactic after school

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Afterschool sector 1 Bucuresti cauta Profesor/cadru didactic.

Cerinte:

- persoana calda si apropiata de copii, creativa, cu spirit de echipa, rabdatoare, perseverenta, ordonata;
- buna cunoscatoare a metodelor moderne de predare, creativa, cu mult entuziasm.

Descrierea jobului

- efectuarea temelor la disciplinele studiate in ciclul primar;
- implicare in ingrijirea copiilor;
- seriozitate si responsabilitate fata de sarcinile zilnice atribuite.

Beneficii:

* Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, profesionista
* Conditii de lucru motivante, spatiu modern, dotat pentru activitatea didactica
* Pachet salarial motivant in functie de calificari, implicare profesionala si rezultate
* Suport in formarea profesionala.
Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos