Production Team Leader

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta de minim 3 ani in coordonarea unei echipe in sectii de productie;
  • Experienta in domeniul productiei de mobilier- reprezinta avantaj;
  • Cunostinte de utilizare a programelor ERP;
  • Cunostinte de utilizare a sistemului MS Office (Excel, PowerPoint, Word etc);
  • Studiile superioare reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

  • Stabileste planul zilnic de lucru, pe produse si comenzi;
  • Supravegheaza din punct de vedere calitativ si cantitativ productia pe flux;
  • Monitorizeaza zilnic rezultatele echipei subordonate;
  • Coordoneaza activitatea zilnica a sefilor de schimb subordonati;
  • Raspunde de una dintre halele noastre de productie (aproximativ 30 angajati)
  • Comunica cu controlorii de calitate si cu sefii de schimb pentru a fi informati despre erorile de productie;
  • Coordoneaza si monitorizeaza permanent subordonatii pentru a atinge obiectivele zilnice, saptamanale, lunare.
Ce oferim?
  • salariu atractiv in functie de aportul pe care il poti aduce echipei
  • al 13 lea salariu
  • tichete de masa de 15 lei pe zi lucrata
  • majorari salariale anuale in functie de performanta
  • posibilitatea de a servi o masa calda
  • transport gratuit
Cafeaua si apa minerala sunt din partea noastra!

SC Class Furn România SRL, înfiinţată în anul 1998, este o companie românească, cu capital olandez, producătoare de mobilier a unei game diverse de produse, şi anume: scaune, mese, mobilier living şi dormitoare.

Class Furn România este una dintre cele mai mari companii producătoare de mobilier din judeţul Bihor, numărul angajaţilor depăşind în prezent 550 de persoane. Ghidată pe modelul olandez, compania oferă numeroase beneficii angajaţilor săi punându-le la dispoziţie cele mai cele mai bune condiţii de lucru.

Este situată în Săbolciu, pe şoseaua E60, la 17km de Oradea, iar transportul este asigurat pentru întreg personalul.

Publicat 15 oct. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos