Production Executive

BRITISH AMERICAN TOBACCO (ROMANIA) Investment SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte
  • Liceul (de preferat absolvent studii superioare)
  • Cunostinte solide de utilizare aplicatii MS Office
  • Cunostinte avansate de limba engleza
  • Abilitati excelente de comunicare si organizare
  • Preferabil buna intelegere a activitatilor si proceselor dintr-un departament de productie

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Intocmire pontaje pentru echipele din productie
  • Intocmire fisiere necesare managerilor din productie pentru gestionarea resurselor (financiare si umane)
  • Intocmire deconturi pentru echipele din productie
  • Gestionarea listelor de resurse necesare inventarelor
  • Operare in sistemele BAT pentru introducerea contractelor de prestari servicii si a ordinelor de achiziti

British American Tobacco (www.bat.com) este o organizaţie globală lider pe piaţă cu o istorie consacrată cu un viitor promiţător şi dinamic. Multumita angajaţilor noştri am continuat să ne dezvoltăm şi să depăşim aşteptările într-o piaţă foarte complexă şi plină de provocări.

Scopul nostru este sa devenim cea mai de succes companie din industria tutunului în toate pieţele noastre prin furnizarea de produse excelente; oferind încrederea şi responsabilitatea aşteptate de la mărcile de consum global.

Dacă aveţi talentul şi motivaţia să fiti parte din acest succes veţi descoperi că suntem interesati sa va sustinem in atingerea potenţialului dvs. maxim.

Publicat 23 Sept. 2022 Reactualizat 21 Oct. 2022 Expiră 23 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.