Product Owner

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
• Studii superioare în tehnologie;
• O orientare către rezultate și abilitatea de a lucra în echipă;
• Abilitatea de a lucra într-un mod analitic și structurat;
• Experiență in definirea/rafinarea/urmărirea implementării cerințelor de produs digital;
• Abilități excelente de comunicare și gestionare a conflictelor;
• Abilități excelente în limba engleză, scrisă și verbală;
• Cunoașterea UML este un plus.

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Prezentați interesele utilizatorului final în fața tuturor celorlalte departamente;
• Definiți obiectivele la începutul fiecărui sprint în cadrul ședinței planificate;
• Creați viziune și roadmaps axate pe nevoile utilizatorilor și strategia departamentului;
• Definiți și prioritizați product backlog, inclusiv crearea de user stories pe baza strategiei
produsului și a disponibilității resurselor;
• Colaborați cu echipa decizionala si echipa de dezvoltare pentru a defini cerințele de produs;
• Asigurați că echipa are întotdeauna o listă adecvată de sarcini la care să lucreze.

Beneficii
- Un mediu de lucru flexibil, multicultural, orientat spre rezultate, specific unei companii inovatoare;
- Pachet salarial atractiv care reflectă responsabilitățile;
- Posibilitatea de a învăța noi tehnologii;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști pasionați, atât din punct de vedere tehnic,
cât și din punct de vedere al afacerii.

Oceano is a B2B marketplace that empowers thousands of retail entrepreneurs in Central and Eastern Europe to access the best-fitted suppliers to stock their stores risk free, grow their businesses and become more efficient.

Our goal is to become one of the largest e-commerce project in Europe, based on Artificial Intelligence / Machine Learning.

Publicat 14 oct. 2021 Reactualizat 21 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021