PRODUCT MANAGER

CIVITAS PSG S.A. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce studii si cunostinte are un PRODUCT MANAGER?Studii superioare tehnice

Experienta relevanta in zona managementului de produs al sistemelor electronice de securitate

Intelegerea functionalitatii cat si a configurarii diverselor sisteme electronice de securitate

Cunostinte operare PC –Word, Excel, PowerPoint

Cunostinte de limba engleza nivel mediu spre avansat

Posesor de permis categoria B

Disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

Ce face un PRODUCT MANAGER?
Mentine legatura permanenta cu producatorii si furnizori de echipamente de securitate

Participa activ la realizarea ofertelor pentru dosarele de licitatii, oferind informatii tehnice si comerciale (de pret) inginerilor de vanzari;

Negociaza cu furnizorii de echipamente pretul/conditiile de livrare/termenele de plata si preturi de proiect;

Participa la cursurile de specializare organizate de producatori si distribuitori

Realizeaza prezentari de produs catre clientii interni si catre actualii/potentiali client externi in colaborare cu departamentul marketing/vanzari;

Ce competente esentiale are un PRODUCT MANAGER?
Invatare continua – Isi doreste sa-si extinda permanent cunostintele pentru a obtine noi abilitati

Adaptabilitate – Accepta provocarile, reactioneaza bine la schimbari de prioritati si task-uri, se adapteaza cu usurinta schimbarilor din mediul de lucru

Lucru in echipa – Impartaseste cu membrii echipei idei si sugestii care pot imbunatati activitatea

Comunicare–Se exprima clar, asculta activ, este deschis si se bazeaza pe o comunicare bidirectionala

Gandire critica – Este capabil sa puna intrebari, sa caute raspunsuri, sa gaseasca alternative si sa adopte o pozitie bazata pe justificari argumentate

Cu o experienţă de peste 20 ani în domeniu, si peste 3000 de angajati, Civitas Group furnizează soluţii de securitate adaptate nevoilor clientului.

Oferind încă de la început servicii profesionale, acoperind sectorul pazei umane, monitorizării şi intervenţiei rapide şi al sistemelor electronice de securitate, ne-am remarcat, devenind unul dintre furnizorii importanţi de servicii de securitate, statut certificat de un portofoliu relevant de clienţi.

Respectarea angajamentelor asumate faţă de clienti și a principiului conform căruia trebuie oferită acestora soluţia optimă pentru asigurarea nevoii de securitate, reprezintă principalele obiective ale fiecăruia dintre noi.

În domeniul pazei umane avem o puternică infrastructura la nivel naţional, putând asigura servicii de cea mai înaltă calitate, prin parteneriate stategice. Selecţia partenerilor este rezultatul unui riguros audit de evaluare continuă, care are ca principale criterii competenţa, performanţa,etica şi respectul pentru lege.

Ne bazăm pe un colectiv calificat, care face posibilă realizarea performanţelor remarcabile, prin respectarea tuturor reglementărilor tehnologice şi de siguranţă date de standardele din domeniu.

Cunoaştem bine nevoile de securitate ale clienţilor pentru a găsi şi oferi acestora soluţii complete şi personalizate de securitate, dezvoltate cu tehnologii de ultima oră şi profesionişti in domeniu.

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022