Product manager turism

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Are experienta in turism de minim 1 an, persoana organizata si orientata spre indeplinirea sarcinilor, cu dorinta de dezvoltare pe termen lung in domeniul turismului.
Persoana trebuie sa fie disponibila la deplasari in tara si strainatate.

Descrierea jobului

Cautam o persoana pentru postul de Product manager la Cluj Napoca, daca indeplinesti o mare parte din criteriile de mai jos asteptam cv-ul tau :

minim 1 an experienta in turism
persoana organizata si atenta la detalii
cunostinte bune de Word, Excel si abilitati de a invata usor diverse programe online necesare desfasurarii activitatii
limba engleza nivel mediu

Ce atriubtii vei avea :
Contractarea locatiilor de cazare din Romania si incheierea de ccontracte
Dezvoltarea de produse adiacente locatiilor cu accent pe experiente
Actualizara permanenta a tarifelor
Mentinerea relatiilor cu agentiile revanzatoare
Participarea la targuri si conferinte interne/internationale
Idei noi de dezvoltare

Munca se desfasoara la biroul nostru fizic din Cluj Napoca dar jobul presupune si multiple deplasariCe oferim noi :
Mediu de lucru modern si salarizare atractiva peste media din piata
Posibilitatea de dezvoltare in cariera si coordonarea unui proiect cu perspective de dezvoltare in urmatorii 3-5 ani inclusiv inafara Romaniei
Bonusuri trimestriale in functie de performante
Loc de parcare asigurat

HORUS TOUR SRL, este detinatoarea brandurilor Paralela 45 Satu Mare, Paralela 45 Baia Mare, Cabanesipensiuni.ro si Marketing Travel.

Compania cu peste 8 ani vechime are affaceri in domeniul turismului si marketingului turistic, avand departamente atat de turism intern, exetern, de business precum si produse de nisa cum ar fi cabanele si pensiunile prezente pe siteul cu acelasi nume.

Compania se afla intr-o dezvoltare continua la nivel national urmand ca in urmatoarea perioada sa depaseasca si granitele Romaniei.

Compania isi desfasoara activitatea fizica in momentul de fata in orasele Satu Mare, Baia Mare si Cluj Napoca.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022