Publicat 19 Ian 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Product Manager Imunologie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare in domeniile: medicina, biologie, biochimie, bioinginerie medicala,chimie;
-experienta in laborator/imunologie, experienta in vanzari sau marketing de minimum 3 ani
- operare PC, permis auto cat. B;
- cunostinte limba engleza;
- bune abilitati de comunicare/prezentare, vanzare si negociere;
-capacitatea de orientare catre client cu experienta în management de produs (de prognoza, de stabilire a preturilor, de stabilire/consolidare a bugetelor)
- disponibilitate pentru deplasari;
- capacitate de lucru in echipa;
- responsabilitate;
- rezistenta la stres.

Descrierea jobului

- promovarea reactivilor si analizoarelor de coagulare catre clienti din sectorul public si privat (spitale, policlinici, cabinete medicale) la nivel national;
- identificare de noi oportunitati bazate pe analiza pietii si cerintele clientilor si prezentarea de solutii;
- intocmire oferte, negociere si intocmire contracte;
- monitorizarea derularii contractelor;
- implicare directa in monitorizarea proiectelor si sustinerea echipei de vanzari;
- dezvoltarea/comunicarea/implementarea strategiilor/activitatilor/ de marketing;
- monitorizarea continua si dezvoltarea liniei de produs;
- alte activitati de marketing specifice postului.

MEDIST SA importa, promoveaza, vinde si asigura service pentru echipamente medicale performante

Expirat
Product Manager Imunologie  -  Medist SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles