Publicat 12 Feb 2007 | Reactualizat 13 Mar 2007 | Expiră 15 Mar 2007

PRODUCT MANAGER (Bucuresti)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Are domiciliul stabil in Bucuresti;
- Are studii superioare;
- Are cunostinte solide de marketing si de prospectare a pietei;
- Are o experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
- Cunoaste limba engleza la un nivel avansat;
- Cunoaste foarte bine piata de electrocasnice si IT&C;
- Cunoaste tehnici de prospectare a pietei
- Stapaneste foarte bine aplicatiile (Ms.word, Exel, Outlook);
- Detine excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Prezinta disponibilitate pentru depalsari in tara si in strainatate;

Descrierea jobului

- Planifica vanzarile,reducerile, si promotiile, pe fiecare produs si grup de produse;
- Stabileste calendarul promotional si recomanda strategii de vanzare;
- Prospecteaza piata si intocmeste rapoarte ce vizeaza produsele concurente;
- Stabileste si recomanda preturile;
- Mentine si dezvolta relatiile cu firmele de pubilcitate in vederea initierii campaniilor de marketing;

- Participa la targuri si evenimente cu scopul de a promova produsele si imaginea companiei;

- Manageriaza impartirea marimilor (size brakedown);

- Colaboreaza cu departamentul logistic in vederea alocarii produselor pe zone;

Beneficii:
- salariu motivant;
- bonus de fidelitate;
- telefon mobil;
- posbilitati reale de avansare alaturi de profesionisti;

Confectioneaza si vinde mobilier de gradina numai din lemn, scaune, banchete, mese, foisoare, modele de serie sau unicate

Expirat
PRODUCT MANAGER (Bucuresti)  -  3 T TRADING EXIM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles