Publicat 25 Mar 2019 | Reactualizat 22 Apr 2019 | Expiră 25 Apr 2019

Process Expert Dispatch

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Abilitati de comunicare eficienta
  • Orientare spre echipa
  • Abilitati de cooperare
  • Cunostinte extinse despre managementul transportului
  • Cunostinte despre calcularea costurilor de transport international de marfa
  • Cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

  • Creaza si implementeaza procese ( Standard-processes, KPI’s, etc.) in cadrul departamanetului si al furnizorului extern de servicii logistice
  • Se asigura de mentinerea transparentei proceselor, inoveaza si imbunatateste procesele si indicatorii de performanta S, Q, C, D
  • Are cunostinte extinse despre procesele logistice si identifica oportunitati de imbunbatatire a calitatii si productivitatii proceselor
  • Este responsabil pentru implementarea unor noi instrumente de atingere a target-urilor
  • Responsabil in implementarea Industry 4.0 in procesul de dispatch
  • Ofera suport asociatilor in dobandirea cunostintelor despre procesul standard
  • Participare in echipa de leading a CljP/LOG in definirea de strategii si viziuni pentru viitor
  • Inlocuitor al team leaderului
  • Pregateste si participa la audituri interne si externe si urmareste implementarea masurilor propuse de client
  • Urmareste imbunatatirea ratingurilot legate de performanta procesului de livrare primite de la client

“Made by Bosch” stands for exceptional quality of a global player. We invest in the future by steering a consistently profitable course. With your commitment, you can also help protect the long-term success of the Bosch organization.
As market leader, the Automotive Electronics Division offers innovative electronic systems, photo voltaic inverters, control units, sensors and semiconductors. Be part of our new and innovative Bosch team in Cluj.

Ai aplicat
Expirat
Process Expert Dispatch  -  Robert Bosch SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles