Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Primitor - Distribuitor OTTER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Seriozitate, rigurozitate si disciplina;
- Atitudine dinamica si proactiva;
- Atentie la detalii si responsabilitate;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Flexibilitate si conditie fizica buna;
- Cunostinte de lucru cu scanerul mobil reprezinta un avantaj;
- Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj.

Studii:
- Medii (diploma bacalaureat/diploma scoala profesionala), minim 10 clase.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii in/din depozitul companiei;
- Verifica marfa receptionata/livrata din punct de vedere cantitativ, cat si calitativ;
- Comunica gestionarului sau sefului de depozit problemele, diferentele de receptie sau expeditie;
- Pregateste comenzile de marfa cu ajutorul scanerului;
- Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
​- Participa la operatiunile de sortare, etichetare si inventariere a marfii;
- Este raspunzator de ordinea si curatenia din zona de receptie/ expeditie, contribuie si mentine la pastrarea curateniei.

BENEFICII:
- Salariu fix + bonuri de masa + decontarea transportului.

Compania Otter a fost infiintata in anul 1997 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii. Pentru ca fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter a reunit in reteaua sa de magazine marci cu renume international distincte ca stil si imagine: Otter, Tezyo, Salamander, Clarks, Aldo etc. In momentul de fata reteaua de magazine este formata din 66 de magazine localizate in cele mai mari orase ale tarii.

Expirat
Primitor - Distribuitor OTTER  -  S.C. OTTER DISTRIBUTION S.R.L.