de ani Fără Frică...

Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

PRIMITOR - DISTRIBUITOR MATERIALE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Studii medii
* Autorizație stivuitorist eliberată ISCIR - valabila
* Cunoștințe de limba engleză – constituie avantaj
* Cunoștințe de bază în domeniul mecanic
* Experiență minim 1 an într-un post similar
* Cunoștințe de utilizare PC
* Capacitate de organizare și spirit de echipă

Descrierea jobului

* Organizează spațiul de depozitare din zona arondata;
* Asigură încărcarea și/sau descărcarea mărfii;
* Recepționează marfa și verifică concordanța între produsele recepționate și documentele care însoțesc marfa;
* Aranjează marfa pe rafturi conform procedurilor;
* Introduce marfa în stoc pe baza documentelor de intrare (facturi, avize, packing list);
* Pe baza bonului de consum, pregătește reperele aferente proiectelor și le predă departamentului Producție;
* Menține permanent legătura cu departamentul Logistic cu privire la externalizări, livrări, comenzi urgente, materii prime și materiale recepționate;
* Participă la inventarierea articolelor din depozit;

Companie olandeza specializata in proiectarea si productia de paletizoare, roboti si benzi transportoare a bunurilor de larg consum.

Expirat
PRIMITOR - DISTRIBUITOR MATERIALE  -  CSI ROMANIA - DUTCH ROMANIAN COMPANY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles