Publicat 27 Mar 2019 | Expiră 27 Apr 2019

Primitor-distribuitor materiale

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii
Autorizatie stivuitorist eliberată ISCIR
Cunostinte de baza in domeniul mecanic
Experienta minim 1 an într-un post similar
Capacitate de organizare si autonomie decizionala

Descrierea jobului

Asigura aprovizionarea cu marfa în departament
Organizeaza spatiul de depozitare din departament
Receptioneaza marfa primita din locatia secundara si verifica concordanta intre produsele receptionate si documentele care insotesc marfa
Colaboreaza indeaproape cu Team Leader-ul din departament in vederea prioritizarii pregatirii proiectelor pentru vopsire

Beneficii:

Salariu competitiv
Tichete de masa
Bonusuri de performanta
Asigurare medicala privata
Pensie privata

Infiintata in 2004 la Cluj-Napoca ca parte a grupului CSi, cu sediul central in Olanda, CSi Romania dezvolta si produce o gama larga de echipamente de manipulare si transport, destinate bunurilor de larg consum.

Competitivitatea CSi Romania se remarca atat in ceea ce priveste tehnologia utilizata, calitatea produselor cat si complexitatea lor.

Expirat
Primitor-distribuitor materiale  -  CSI ROMANIA - DUTCH ROMANIAN COMPANY