Publicat 22 Oct 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 21 Nov 2018

PreSales product representative

4 posturi

Candidatul ideal

Cautam tineri entuziasti care vor avea oportunitatea de a lucra in cadrul departamentului de vanzari ca legatura intre clienti, echipele noastre de implementare si managementul superior al vanzarilor.

Aceasta este o experienta unica de extindere a competentelor profesionale și personale prin imbunatatirea abilitatilor dumneavoastra de comunicare si extindere a cunostintelor tehnice.

Candidatul ideal:

proaspat absolvent cursuri universitare;
cunostinte in domeniul IT (minim pachet Office);
excelente abilitati de comunicare si relationare;
foarte bune calitati de organizare a timpului;
permis conducere categ. B

Descrierea jobului

in cadrul departamentului Vanzari, colaboreaza cu Senior Sales Manager-ul pentru promovarea si prezentarea solutiilor software din portofoliu;
participa la prezentari ale produselor dezvoltate de companie la sediul clientilor;
participa la evenimente si campanii de marketing;
opereaza date în sistemul specific companiei;
deplasari la clienti si mentinerea relatiilor cu acestia.

Oferta noastra

mediu de lucru prietenos si stimulant;
salariu motivant;
oportunitatea de a lucra cu tehnologii de ultima generatie.

Info World dezvolta si ofera solutii de e-sanatate pentru nevoile actuale si viitoare ale clientului. Compania este dedicata furnizarii unor soluții informatice eficiente, de calitate pentru profesionistii din domeniul sanatatii.

PreSales product representative  -  INFO WORLD