PrePay Sales Representative - Satu Mare

Orange - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cum ?i-ar placea sa lucrezi în IT & C, experimentând tehnologii de vârf ?i bucurându-te de via?a? Vino sa afli ce înseamna #LifeAtOrange!

Ce cautam

Stii ce inseamna distributie numerica, routing eficient sau frecventa de vizitare POS?

Daca stii sau, mai ales, daca vrei sa afli, aplica pentru pozitia libera pe care o avem disponibila in echipa noastra.

  • ai nevoie de un permis de conducere valabil;
  • vei avea un avantaj daca ai lucrat in vanzari minim 6 luni;
  • este necesar sa fii absolvent de liceu sau facultate;
  • ca sa ai succes in acest rol ai nevoie de bune abilitati de comunicare, de persuasiune si sa fii organizat.

Ce trebuie sa faci
  • sa gestionezi si sa cresti vanzarile in zona alocata asigurandu-se in acelasi timp ca imaginea punctelor de vanzare este in concordanta cu standardele Orange Romania;
  • sa mercantizezi si sa promovezi ofertele Orange in magazinele din portofoliu;
  • sa supervizezi marfa livrata de reteaua de distributie din zona alocata;
  • sa trimiti saptamanal, catre managerul regional, rapoarte care sa contina feedback din piata.
Ce trebuie sa ?tii
  • noi banuim ca ai deja ceva experienta in domenii precum vanzari, relatii clienti, promotii sau merchandising;
  • sa folosesti cu incredere programele din pachetul Microsoft Office.

Daca prietenii iti spun ca le este usor sa discute cu tine, multumita atitudinii pozitive, atunci cu siguranta te vei potrivi echipei de vanzari.

Suntem curiosi sa descoperim mai multe despre tine.

Ce câ?tigi
  • Bonusuri de performan?a – acordate pe baza rezultatelor tale ?i ale companiei;
  • Bonusuri de loialitate, daca î?i prelunge?ti ?ederea;
  • Tichete de masa electronice;
  • Asigurare medicala ?i de via?a pentru tine - facilita?i ?i pentru familia ta;
  • #WFH ?i program flexibil;
  • Abonament profesional GSM;
  • Abonament GSM personal, de asemenea [noi credem în comunicare!];
  • Subven?ii speciale pentru smartphone-uri ?i dispozitive; reduceri pentru produsele ?i serviciile Orange;
  • Platforme de dezvoltare – Orange Learning, Traininguri, Consiliere în cariera, Coaching ?i mentorat în planul de cariera;
  • Programe de Wellbeing – î?i sus?inem Zen-ul;
  • ?i mult mai multe!

Descrierea jobului

Orange este Liderul pie?ei de Telecomunica?ii Mobile din România. La nivel mondial, Orange Group este un furnizor important de servicii IT ?i telecomunica?ii pentru companii multina?ionale din 220 de ?ari ?i teritorii.

Orange România este o companie certificata #TopEmployer, fiind recunoscuta pentru condi?iile excelente pe care le ofera angaja?ilor.

La Orange, plasam oamenii în centrul a tot ceea ce facem, în acela?i mod în care responsabilitatea noastra sociala ?i de mediu este esen?iala pentru strategia noastra. Deoarece echipele noastre sunt cel mai mare atu al nostru ?i pentru ca operam într-un sector în continua evolu?ie, ne asiguram ca experien?a angaja?ilor no?tri este una cât mai cuprinzatoare ?i mai placuta, aliniata cu experien?a pe care o oferim clien?ilor no?tri.

Bazându-ne pe strategia noastra corporativa ?i pe angajamentele noastre, suntem astazi unul dintre principalii furnizori de servicii de telecomunica?ii ?i servicii digitale.

Brandul Orange a fost creat pentru a simplifica comunicarea umana, aducând astfel valoare comunita?ilor în care activeaza.

Suntem o companie digitala care construie?te viitorul conexiunii umane - Orange este ceea ce suntem ?i ceea ce facem, în fiecare zi.

Daca vrei sa contribui la experien?a Orange, sa fii parte dintr-o echipa sclipitoare ?i sa beneficiezi de avantajele unui Angajator de Top, urmare?te oportunita?ile de cariera ?i înregistreaza-te cu propriul tau cont pe orange.ro/jobs. Chiar daca job-ul pe care îl cauti nu e deschis în prezent, având un cont activ la Orange, vei putea fi informat la timp despre noile oportunita?i.

?i-ar placea sa ?tii mai multe despre via?a la Orange?

Te a?teptam pe orange.ro/jobs/life-at-orange!

Publicat 25 iun. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos