Preparatori si casieri

Golden Dimension S.R.L. 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Sa detina aptitudini in prepararea carnii de vita, sociabil si amabil in relationarea cu clientii. Sa dea dovada de igiena si grija in operarea aparatelor de lucru.

Descrierea jobului

Preparator si casier. Prepararea, servirea si incasarea produselor din meniul restaurantului in locatie si la comanda.

Societatea noastra s-a nascut din pasiune pentru mancare, in special burgeri cu carne de vita. Obiectivul nostru principal este oferirea catre comunitate a unor produse cu un raport calitate pret excelent si in conditii de igiena optima.
Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.