Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Preparator tortilla si servire clienti

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Maya Fresh - Mexican Inspired - Take Away cautam sa ne marim echipa cu oameni dornici de munca si iubitori de tot ce tine de bucatarie si alimentatie publica in general.

Descrierea jobului

Maya Fresh - Mexican Inspired Fast Food cautam sa ne marim echipa cu oameni dornici de munca si iubitori de tot ce tine de bucatarie.
Program full time (8 ore/zi in doua ture) sau part time. Weekend-uri libere.

Salarii incepand de la 2000 lei in mana+ bonusuri de performanta (ptr full time)

Cerintele postului/posturilor disponibile:

-servire clienti in timpul zilei, curatenie in timpul si la sfarsitul zilei.
-prepararea diferitelor produse (burrito, quesadilla, tacos..etc)
-prepararea si/sau ajutarea la prepararea diferitelor produse in bucatarie (sosuri, legume..etc)

Avantaje: posibilitatea de a invata lucruri noi, program de lucru flexibil, asigurarea unei mese gratuite/zi, usor de ajuns la locatie

-plata orelor suplimentare pe loc.

Dezavantaje: locatie destul de mica ca suprafata cu bucatarie la subsol, poate fi aglomerat uneori.

Acum un an am venit cu un nou concept de take away fast-food: mancare gatita la calitate de restaurant, servita intr-un mod rapid si eficient. Retetele noastre sunt de inspiratie latin-americana, in special cea mexicana. Momentan ne desfasuram activitatea intr-o locatie restransa din centrul Bucurestiului dar cu planuri de dezvoltare in viitorul mediu si lung: vom avea o bucatarie centrala si mai multe locatii deschise pe raza Bucurestiului.

Expirat
Preparator tortilla si servire clienti  -  Maya Tex Mex SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles