PRELEVATOR PROBE DE MEDIU CU PERMIS CAT. B

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 400 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Posesor permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate deplasari in tara pentru mai multe zile (pana la 6 zile), doar in anumite perioade ale anului.
- Rezistenta la efort fizic mediu (deplasarea in teren) pentru prelevarea probelor.
- Capacitate de analiza si sinteza in conditii de stres mediu, spirit de echipa comunicativ .
- Minim studii medii

Descrierea jobului

- Recoltarea probelor de mediu : soluri, ape de suprafata, ape subterane, ape uzate.
- Marcarea punctelor recoltate pe GPS.
- Conducerea autovehiculului respectand normele de conduita preventiva in trafic.
- Mentinerea echipamentelor curate.
- Munca in echipa.

Beneficii:
- Se ofera cazare si mancare zilnic pe perioada deplasarii.
- Cazarea nu se face la Hostel.
- Training la locul muncii.Mediul de lucru linistit si prietenos.

- Laborator privat de analize profesionale de mediu, efectueaza analize agrochimice pentru soluri si ape.
Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos