de ani Fără Frică...

Publicat 08 Nov 2019 | Reactualizat 06 Dec 2019 | Expiră 08 Dec 2019

Pregatitor vopsitor

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- Experienta minim 5 ani in pozitia de Pregatitor Vopsitor Auto
- Experienta minim 3 ani in folosirea tehnologiei de vopsire pe baza de apa
- Perfectionarea la cursurile sustinute de catre STANDOX constituie un avantaj
- Disponibil la program prelungit
- Responsabil
- Serios
- Harnic
- Punctual
- Respecta regulile organizatiei

Descrierea jobului

- Realizarea lucrarilor de vopsitorie multimarca
- Raspunde direct de calitatea lucrarilor de vopsitorie
- Responsabil de cantitatea de materialele de vopsitorie utilizate in functie de tipul fiecarei lucrari
- Efectuarea lucrarilor de vopsitorie in acord cu standardele organizatiei
- Respectarea timpilor de lucru si a tehnologiei specifice de vopsire
- Respectarea si aplicarea procedurilor de lucru si a regulamentului intern

Conditii de munca si salarizare excelente.
Service-ul auto este localizat in Pipera si Tunari.
Obligatoriu efectuarea unei perioade de proba.

Salariul - 6000 lei + bonusuri in functie de performanta

Auto Car Grup 1 Service SRL a fost infiintata in anul 2002 si are in prezent un numar de 100 de angajati cu 2 centre de reparatii situate in zona de Nord a Bucurestiului si alte 2 in zona de sud.

Pregatitor vopsitor  -  Auto Car Grup 1 Service SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles