Publicat 18 Oct 2019 | Reactualizat 17 Nov 2019 | Expiră 18 Nov 2019

Pregatitor-Vopsitor, Tinichigiu Auto, Mecanic Auto

11 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie:

- Sa aiba experienta de lucru de minim 2 ani pentru fiecare din cele trei roluri;
- Sa aiba carnet de conducere, categoria B;
- Sa fie apt din punct de vedere medical;
- Sa fie disponibil imediat pentru inceperea activitatii;

Descrierea jobului

1. Pregatitor-Vopsitor:

- Realizarea lucrarilor de pregatire vopsitorie;
- Pregatirea autoturismelor conform termenului si la calitatea standardelor companiei;
- Aplicarea tratamentelor speciale;;
- Pregatirea materialelor necesare si a suprafetelor de vopsit;

2. Tinichigiu Auto:

- Realizarea lucrarilor de tinichigerie la autovehicule conform comenzilor de atelier;
- Pregatirea autoturismelor conform termenului si la calitatea strandardelor companiei;
- Aplicarea tratamentelor speciale;
- Pregatirea necesarului de piese, util executarii lucrarilor;
- Ridicarea pieselelor si a materialelor, de la depozitul piese de schimb, in functie de cerintele comenzii de lucru;
- Inscrierea pe comanda de atelier a tuturor lucrarilor suplimentare si necesare, constatate ulterior sau executate ;
- Verificarea prin inspectie finala cu dispozitive, echipamente si tehnologii specifice conformitatea activitatilor executate si inregistrarea rezultatelor.

3. Mecanic Auto:

- Executarea lucrarilor de mecanica conform comenzilor de atelier;
- Respectarea tehnologiei reparatiilor si conditiile de calitate impuse de catre normativele constructorului;
- Completarea comenzii de reparatie conform operatiilor efectuate la autovehiculul aflat in reparatie si semnarea documentelor la finalizarea lor;
- Completarea cererilor de aprovizionare cu piesele de schimb si consumabile conform necesarului rezultat din comanda de reparative;
- Efectuarea controlului final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor.

Cu peste 7 ani de experienta in domeniul Resurselor Umane si numeroase proiecte de recrutare duse la bun sfarsit. Candidati si clienti impreuna. Acesta este motto-ul care ghideaza intreaga activitate.

Expirat
Pregatitor-Vopsitor, Tinichigiu Auto, Mecanic Auto  -  MUNTEANU CORNELIU PFA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles