Pregatitor auto pentru livrare - Rent a Car - Bucuresti

Oraș de lucru
Studii
Salariu 500 - 600 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti pasionat de masini?
Iti place ca masina ta sa fie mereu curata si intr-o perfecta stare de functionare?
Esti atent la detalii si foarte organizat?
Iti place sa inveti lucruri noi?

Daca raspunsul este DA, atunci esti persoana ideala sa te alaturi echipei AMS Group

Descrierea jobului

Program L-V 9-18, include pauza masa.
Activitatea se desfasoara in apropierea statiei de metrou Stefan cel Mare (5 min)

Benеficii:
  • Ofertа salariala intre 500-600 еuro Nеt
  • Tichetе de mаsa
  • Contract de munca pe pеrioаdа nedeterminаta
  • Primе dе sarbаtori
  • Bonusuri dе performanta
  • Telefon de serviciu
  • Decontare transport
  • Posibilitate avansare

Descriere activitate - Responsabilitati:
  • Pregatesti pentru livrare masinile din parcul auto AMS Group
  • Te asiguri ca toate masinile din parc sunt verificate conform procedurilor interne
  • Verifici si te asiguri ca masinile sunt curate

AMS Group este o companie românească ce oferă servicii de închirieri mașini pe termen scurt (Rent-a-Car) si închirieri de mașini pe termen lung (Leasing Operational).

Oferim clienților noștri tot confortul de care au nevoie punând la dispoziție o flotă de mașini noi, cu o vechime cuprinsă între 0 - 3 ani, cu reviziile făcute la zi, care îndeplinesc toate criteriile de siguranță și sunt mereu curate și excepțional de bine îngrijite.

Parcul auto este variat, se regăsesc autoturisme din toate segmentele de mașini care sunt potrivite oricărui tip de șofer, gata să satisfacă chiar și cele mai ridicate exigențe.

Oferim soluții personalizate prin serviciul de închiriat mașini pe termen lung (Leasing Operational) companiilor sau persoanelor fizice care au nevoie de mobilitate și doresc externalizarea activitații parcului auto pentru o mai bună focusare pe activitatea principală și externalizarea activităților secundare.

Valorile în care credem:

  • Profesionalism
  • Atitudine pozitiva
  • Seriozitate
  • Implicare
Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022