Publicat 08 Apr 2021 | Reactualizat 06 Mai 2021 | Expiră 08 Mai 2021

PR Manager

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 luna experiență în Relatii publice, Project Management, ONG / Voluntariat, Marketing, Jurnalism / Editorial

Candidatul ideal

Cautam un coleg energic, pasionat, motivat sa invete lucruri noi. Organizat, un bun project manager si tot timpul dornic sa lucreze cu oameni.

Esti curios si iti place sa te documentezi despre tot ce este nou in industria de comunicare si PR? Iti place la nebunie zona de tehnologie si cauti sa iti imbunatatesti performanta la locul de munca, utilizand cele mai noi instrumente digitale? Si daca vorbim de digital, este social media una dintre pasiunile tale? Esti o persoană pozitivă și tot timpul pe cautat solutii la probleme?.... atunci esti candidatul ideal :)

Descrierea jobului

ce vei face

  • vei dezvolta strategii de comunicare pentru clientii agentiei​
  • vei gandi si implementa campaniile de comunicare pentru clientii agentiei
  • vei redacta si distribui materiale de presa, materiale de promovare, texte pentru website, brosuri etc.
  • vei coordona si mentine relatia cu partenerii externi ai agentiei in vederea implementarii proiectelor de comunicare
  • vei superviza si dezvolta colegii juniori din echipa
ce iti oferim
  • program de lucru flexibil (start program de lucru intre 9 si 11)
  • salariu fix
  • instrumentele necesare pentru lucrul remote
  • weekenduri prelungite daca iti place sa calatoresti si iubesti city break-urile :)
  • acces la profesionisti din piata de PR (intern si externi)
  • perioada de integrare si adaptare
  • iesire la cafea o data pe luna cu echipa

Brain 4 Strategy este o agentie de comunicare si relatii publice care ofera consultanta strategica si servicii de comunicare de criza pentru companii. Brain 4 Strategy lucreaza cu o echipa de consultant cu o reputatie solida la nivel international si local, însumand peste 120 de ani de experienta în diverse arii ale managementului comunicarii.
Brain 4 Strategy ofera servicii în cinci zone principale: managementul reputatiei, comunicare financiara, comunicare de criză, training media si simulari de criza, masurare și evaluare impact. Abordarea multidisciplinara în dezvoltarea strategiei de PR ofera clientilor certitudinea unei comunicari coerente ce plasează reputatia si rezultatele în prim plan.

For the results you need!

www.brain4strategy.com.pr

PR Manager  -  Brain 4 Strategy S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles