PR Junior

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 600 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Punem la bătaie toată experiența și creativitatea noastră, pentru un PR Junior care intuiește puterea tehnologiei și vrea să le arate și altora cum va transforma aceasta lumea.

Noi venim la pachet cu brandurile, unele dintre cele mai mari din lume. Pe tine te așteptăm cu entuziasmul și cu dorința de a afla ceva nou în fiecare zi, cu acea curiozitate de a învăța de care nu ne săturăm niciodată și cu o doză de curaj pentru toate proiectele inedite pe care le vei găsi aici.

La SmartPoint, nicio zi nu seamănă cu alta, așa că îți garantăm că n-o să te plictisești. Împreună vom dezvolta concepte năstrușnice, vom pune la punct strategii complexe, pe scurt, vom gândi campanii de comunicare integrate de care să fim mândri.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:
  • O abordare people-oriented și deschiderea către zona de media relations
  • Experiență în creare de conținut
  • Abilități de project management
  • Engleză fluent

Soft skills:
  • Curiozitate de a aborda situații și proiecte noi
  • Tenacitate
  • Inteligență emoțională
  • Team player
  • Pragmatism

Cu ce te așteptăm:
  • Colegi mereu gata să te facă să zâmbești și să-ți ofere ajutorul
  • Colaborarea cu branduri de renume internațional
  • Salariu motivant
  • Asigurare privată de sănătate

SmartPoint este cea mai importantă agenție independentă din România, oferind încă din anul 2005 servicii integrate de comunicare pentru companii din industrii variate, în zona Europei de Est. Valorile în care credem sunt: parteneriat, onestitate, responsabilitate, îmbunătățire continuă, inovație, multiculturalism. SmartPoint desfășoară activități de comunicare din sediul aflat în București, dar și în regiune prin echipele aflate în Belgrad și Sofia.

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 9 iun. 2022 Expiră 11 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos