Posturi multiple, fabrica Tulcea(Manageri, Electricieni)

LIDAS 50 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Te invităm să te alături echipei Lidas!

Posturi vacante:
  • Manager Cercetare-Dezvoltare,
  • Manager Calitate,
  • Manager Mentenanță,
  • Management Trainee (dedicat proaspeţilor absolvenţi care au 2-3 ani experienţă de lucru, prin care se doreşte dezvoltarea în cadrul companiei a tinerelor talente, până la poziţii de manager).
  • Responsabil Achiziții - Junior,
  • Responsabil planificare livrări,
  • Electricieni, mecanici,
  • Ingineri industrie alimentară,
  • Lucrători panificație, lucratori comerciali,
  • Muncitori calificați sau necalificați (cofetari, brutari, ambalatori manuali).

În cazul în care cunoști persoane interesate de posturile vacante, apreciem dacă le vei transmite informațiile privind acest anunț.

Îți mulțumim pentru aplicație și te informăm că vor fi contactați doar candidații selectați.

Descrierea jobului

Dacă consideri că unul din rolurile de mai sus este potrivit pentru tine, te invităm să ne cunoaștem.
Noi îți oferim un mediu organizațional dinamic, care îți asigură cadrul pentru dezvoltarea personală continuă.

Lidas, companie cu tradiţie în producerea produselor de panificaţie caută colegi atât pentru fabrica existentă (din Mineri), cât şi pentru cea nouă (din Cataloi), județul Tulcea.

În cei 28 de ani de existenţă, Lidas s-a transformat dintr-o moară în una dintre cele mai importante fabrici din Tulcea, având în prezent peste 300 de angajaţi. La sfârşitul anului 2022 vom finaliza o nouă fabrică în Cataloi, care va utiliza cele mai noi tehnologii pentru panificaţie congelată și va fi complet automatizată. Până la finalul anului, din echipa Lidas vor face parte peste 500 de angajați.

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 16 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.