Publicat 13 Ian 2021 | Reactualizat 10 Feb 2021 | Expiră 13 Feb 2021

Portar / Ingrijitor imobile

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Aspect îngrijit
- Seriozitate
- Politicos dar ferm
- Tehnic talentat
- Comunicativ

Descrierea jobului

- Paza in trei schimburi
- Gradinarit / Dezapezit
- Supravegheat instalații
- Schimbat becuri
- Mici reparații

Descrierea companiei

Firma accurato administreaza asociatii de proprietari.

Asiguram toate serviciile necesare pentru confortul si siguranta locatarilor si lucram cu acuratete si cand nu ne vede nimeni.

Expirat
Portar / Ingrijitor imobile  -  Accurato Kronstadt S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles