Publicat 16 Mar 2020 | Reactualizat 15 Apr 2020 | Expiră 16 Apr 2020

PO1 Transport Execution Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Competente soft:
Abilitati bune dе comunicare, relationare si negociere
Atentie la detalii
Organizat/a in indeplinirea sarcinilor
​Alte cerinte:
Engleza mediu
Microsoft Office (Excel, Word)

Descrierea jobului

  1. Se asigură că planurilе zilnice de trаnsport sunt exеcutаte cu succеs furnizând nivelul de servicii și productivitаte necesarе. Rezolvă problemele dе optimizare determinаtе de modificările comenzilor și de întârzieri. Colaborează îndeaproape cu personalul din teren pentru a identifica soluții
  2. Lucrează cu personalul din teren pentru a rezolva problemele de execuție zilnice care apar. Sprijinirea personalului din teren prin a asigura gestionarea în timp util a transporturilor de urgență și îndeplinirea așteptărilor legate de nivelul serviciilor (din programul de lucru obișnuit)
  3. Colaborează cu colegii (Transport Execution Specialist) pentru a echilibra volumul zilnic de muncă și pentru a susține business-ul.
  4. Colaborează cu echipa de planificare a transportului pentru a rezolva problemele care apar
  5. Lucrează cu departamentele Warehouse/Manufacturing pentru a stabili reguli de prioritizare a încărcăturilor pentru a minimiza întârzierile la încărcări și pentru a îmbunătăți procesul de încărcare
  6. Alocă costurile în tool-uri pentru a asigura costuri corecte și pentru a simplifica procesele de potrivire și raportare
  7. Realizează/examinează diferite rapoarte de performanță pentru a îmbunătăți rezultatele.

About PepsiCo PepsiCo products are enjoyed by consumers more than one billion times a day in more than 200 countries and territories around the world. PepsiCo generated more than $64 billion in net revenue in 2018, driven by a complementary food and beverage portfolio that includes Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker and Tropicana. PepsiCo's product portfolio includes a wide range of enjoyable foods and beverages, including 22 brands that generate more than $1 billion each in estimated annual retail sales. Guiding PepsiCo is our vision to Be the Global Leader in Convenient Foods and Beverages by Winning with Purpose. “Winning with Purpose” reflects our ambition to win sustainably in the marketplace and embed purpose into all aspects of the business. For more information, visit www.pepsico.com

Pentru mai multe detalii privind modul in care prelucram datele dumneavoastra, obtinute prin intermediul site-ului ejobs, datele generate pe baza acestor informatii, precum si drepturile de care beneficiati in calitate de persoana vizata potrivit normelor legale aplicabile, va rugam sa ne contactati la europe.privacy@pepsico.com.

Expirat
PO1 Transport Execution Specialist  -  PepsiCo

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles